Skip to Content

Home / Sayfa

Tag Archives: hoparlör tamir parçaları

Ana Sayfa

ses sistemleri tamiri ve satışı hoparlör tamiri hoparlör bobin değişimihoparlör körük değişimi hoparlör bobin sarımı ve Satışı Mıknatıs Değişimi Terminal Değişimi İpek Aktarım Kablo Değişimi Hoparlör Kağıt Değişimi Spider Diyafram Continue Reading »

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler-Nec Elektronik | Karaköy-İstanbul Hoparlör Yedek Parça Üretimi, İthalatı ve Tamiri Başta Olmak Üzere; hoparlör tamiri, ses sistemleri satışı, Kurulumu ve Teknik Destek Hizmeti. Amplifikatör Tamiri ve Ses, Continue Reading »

Ürün Satışı ve Kurulumu

Ürün Satışı ve Kurulumu

ses sistemleri satışı ve Kurulum Hizmetleri ses sistemleri satışı ve Kurulum Hizmetleri Online Satış Mağzamızdaki Ürün Kategorileri Hoparlör Tamir Aksamları Filitre – CrossoverHoparlör Körük ÇeşitleriHoparlör BobinleriHoparlör YapıştırıcılarıHoparlör Bobin KarkaslarıYedek Tiz Continue Reading »

İletişim

İletişim

ses sistemleri tamiri Teknik Servisi İletişim Adres Bilgileri: Karaköy : Bereketzade mh. Yüksek kaldırım caddesi. No:26/B Keçeci İşhanı Kat:1 Daire:12 Karaköy/İstanbul Tel : 0212 243 65 92 Yeni Bosna : Continue Reading »